fbpx

VšĮ "Vėjas burėse"

Įmonės kodas: 305073172
PVM kodas: LT100012291116

SWEDBANK
LT467300010158149289

+370 670 33630

Liepų g. 51, 92191, Klaipėda, Lietuva

Nepamirškite sekti naujienų:
Top
 
Šiek tiek

Apie Mane

Aš esu Liepa Jonuškaitė, ir aš buriuoju Optimist jachtų klasės sportiniu laivu. Dalyvauju tarptautinėse varžybose ir atstovauju Lietuvą.

Mano tikslas pasiruošti, atsirinkti ir laimėti Europos čempionatą bei sudalyvauti pasaulio čempionate ten, kur palmės, kur žydras žydras vanduo. Šiam tikslui pasiekti man reikia JŪSŲ pagalbos ir paramos.

Buriuoti pradėjau, kai man buvo 5 metai. Iki šios dienos nuėjau gana sėkmingą kelią. Kiekvienais metais tampu vis stipresnė, greitesnė ir gudresnė. 2020 metais turėjau tapti geriausia U12 (amžiaus grupė iki 12 metų) Optimist jachtų klase buriuojančia mergaite. Sezono pradžia buvo sunki, keliavau per pralaimėjimus ir pergales ir prieš svarbiausias sezono varžybas buvau tikra, kad atėjo laikas nugalėti. Deja, nutiko gyvenimas, ir patyriau dešinės kojos traumą. Viso sudėtingo sezono pasiruošimas nukeliavo į gipsą… Praėjau sudėtingą ir ilgą reabilitaciją ir drąsiai galiu pasakyti, kad šiandien esu dar stipresnė nei buvau.

2021 metų pradžioje buvau atrinkta į Optimist jachtų klasės inventoriaus gamintojo iš Danijos WINNER komandą. Buvimas WINNER TEAM komandoje yra didžiulis įvertinimas man, kaip perspektyviai ateities buriuotojai. Žinoma su įvertinimu ateina ir atsakomybė. Atsakomybė dirbti daugiau, siekti daugiau ir būti laimėtoja (Winner).

2021-ieji buvo mano triumfo metai: Lietuvos ir Latvijos U12 čempionė!

Šiuo metu esu remiama nuostabių žmonių, kurių pagalba man leidžia sudalyvauti vieneriose tarptautinėse varžybose, o tėveliai prisideda prie visų likusių išlaidų. Vis tik jų skiriamo laiko ir paramos neužtenka norint pasiruošti, atsirinkti ir laimėti Europos čempionatą.

Norint produktyviai treniruotis ir augti reikia nuolat būti ant vandens, ant vandens turi būti ir treneris ir mano konkurentai – vėjo broliai ir sesės. Konkurentai ant vandens – draugai ant kranto. Ne visada treniruotėms skiriamas laikas išnaudojamas 100%, ne visada Neptūnas dovanoja tam tinkamas oro sąlygas. Atėjus šaltajam sezonui, Lietuvoje buriuoti tampa neįmanoma. Europos sportininkai keliauja į Gran Kanariją, Tenerifę, Maltą. Norėdama pasiekti užsibrėžtus tikslus, turiu ieškoti galimybių buriuoti ir ruoštis šiltuose kraštuose.

Per vienerius metus rekomenduojama sudalyvauti ne mažiau nei 6 aukščiausio lygio tarptautinėse stovyklose, 12 tarptautinių varžybų ir ant vandens buriuojant praleisti kiek įmanoma daugiau laiko.

Savo tikslam pasiekti taupiau. Atsisakiau skanumynų, šuniuko, atostogų pramogų. 2020 metų pabaigoje sudaužiau taupyklę ir prisidėjau prie visiškai naujos jachtos įsigijimo. Didžiausiam mano džiaugsmui, prie mano čempionės kelio nusprendė prisidėti ir AB „Rokiškio sūris”, su jų suteikta parama 2021 metus lenktyniavau jau su nauja jachta. Ši jachta unikali tuo, kad sukomplektuota pagal mano fizinius duomenis ir tai leidžia būti konkurencingai esant atšiauresnėms sąlygoms, pučiant stipriam vėjui.

Savo kasdienybe, treniruočių, varžybų rezultatais bei pasiekimais nuolat dalinuosi socialinėje erdvėje ir apie juos, Jūs – sužinosite pirmieji. Taipogi ruošiama palaikymo atributika ir kitokios smagios smulkmenos, kuriomis pasidalinsiu su Jumis. Labai labai norėčiau, kad Jūs taptumėte mano čempiono kelio dalimi ir juo keliautume kartu. Pažadu – bus SMAGU!

 

Prašau prisidėti prie mano buriavimo kelio ir čempiono keliu eikime kartu!

 1. Ir tada pradėjau

  buriuoti

  Aš pradėjau buriuoti 2016 metais Klaipėdos krašto buriavimo mokykloje „Žiemys”. Pirmasis mano treneris – Marius Nagdasovas. Jis Išmokė buriavimo pradžiamokslio: kur sėdėti, kur žiūrėti, ką traukti ir ką tempti.
 2. Ir tada aš

  apsiverčiau

  Jau prakutus ir pradėjus drąsiau jaustis – buriavau per stipresnį vėją, per didesnes bangas. Bet kaip sakoma visada yra pirmas kartas ir jis tikrai buvo… Didelės bangos, dar didesnis vėjas ir tada… didelės baimės akys! OPA! Ir manasis „Optimistas” virto…
 3. pirmasis

  startas

  Pirmasis startas regatoje įvyko Plateliuose. Och! Koks ten skaidrus vanduo! Buriuoti šiame ežere tarp visų salų yra tiesiog grynas malonumas.
 4. Pirmasis

  Tarptautinis iššūkis

  Dar vienas pirmas kartas ir šį kart ne prastas. Debiutavau tarptautinėje regatoje „Rudens vėjas”, Kaune. Šioje regatoje dalyvavo net 137 Optimist klasės buriuotojai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos.
 5. tikslas: tapti u12

  Lietuvos čempionė

  2021 metais tapau Lietuvos U12 mergaičių Optimist jachtų klasės čempione.
 6. TIKSLAS: tapti

  Europos TOP20

  Iki 2025 metų noriu ir siekiu tapti Optimist jachtų klasės Europos TOP20.